Odstraňování celulitidy a zeštíhlení

Rolletic napomáhá:

  • k vymizení projevů celulitidy
  • zmenšení objemu masírované partie
  • zpevňování svalů a vypnutí kůže
  • odbourávání tukových polštářů
  • podporuje prokrvování
  • uvolňuje napětí svalů
  • povzbuzuje látkovou výměnu
  • tvaruje postavu

Rolletic - Váš pomocník v boji proti celulitidě

Rolletic je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektivně využívat stimulační účinek masaže.

Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolismus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Pravidelným používáním tohoto stroje je možno očekávat formování postavy, odbourávání tukových polštářů a zpevňování svalů.

Tento stroj byl vyvinut podle požedavků masérů a dam - klientek, jenž zejména měl pomoci k odstránění tzv. "jezdeckých kalhot", projevů celulitidy a ukládání tukových polštářů v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpoží, lýtek, horních končetin a zad.

Masáž na masážním stroji Rolletic provádí zdravý člověk. Masáž probíhá stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody jako trávení a dýchání, zlepšuje svalový tonus, pohyblivost kloubů a správné držení těla, podporuje proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Masáž je nejen prospěšná pro tělo, ale i psyvhicky člověka povznáší.

Bezprostředním působením na příslušnou oblast vzniká účinek místní, to jest, zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje látkovou přeměnu v oblasti kůže, podkoží a svalů. Během masáže dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy.

Dalším příznivých efektem masáže přístrojem ROLLETIC je uvolňování endorfinu. Tato látka tiší bolest, způsobuje pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti.

I-STUDIO

Studio: 777 166 601
Kadeřnictví: 721 297 506
i-studio@ipl-studio.cz